fbpx

Mēs esam SĒRFERI

Mēs sērfojam saules enerģijas vilni, uzstādot saules paneļu sistēmas, kā arī piedāvājot saules paneļu uzstādītājiem kvalitatīvākās komponentes par labākajām cenām.

Par Mums

 
Skaitļos
 

Mikroģeneratori pieslēgti tīklam

Saražotā elektroenerģija, MWh

CO2 emisijas samazinājums, t 

 

111+

800+

550+

Esi gatavs nākotnei

Izvēlies saules enerģiju

Mēs, Solar Surfers, palīdzēsim Jums izmantot saules neierobežoto spēku ilgtspējīgai nākotnei - gan uzstādot racionālāko risinājumu, gan apmācot ar to rīkoties.

Mēs neesam tikai saules enerģijas risinājumu sniedzējs, mēs esam kaislīgu cilvēku kopiena, kas ir apņēmības pilna doties uz saules enerģijas inovāciju viļņiem.

Pa saules enerģijas vilni

Solar Surfers misija - izmantot saules spēku un doties uz saules enerģijas viļņa ceļā uz tīrāku un videi draudzīgāku rītdienu. Mēs ticam fotoelektrisko risinājumu priekšrocībām, ne tikai kā tehnoloģijai, bet arī kā dzīvesveidam, kas virza mūs uz vienotu mērķi - tīrāku un labāku vidi mums visiem.
Get in touch

Solar Surfers kvalitātes apliecinājums

Mūsu produktu piedāvājums ir rūpīgi atlasīts un pārbaudīts, to efektivitāti pierāda uzticamu ražotāju kvalitāte.
Saules paneļi, invertori, jaudas optimizatori, enerģijas uzkrāšanas risinājumi, sienas lādētāji, elektro-auto uzlādes stacijas un piederumu klāsts, rūpīgi atlasīts un pārbaudīts, ar ražotāja garantiju.
Saules paneļu stiprinājumi, stiprinājumu sistēmas un kronšteini, kuru atbilstību un izturību apstiprinājuši ražotāji, sertificētāji, kā arī nozares profesionāļi, ar vairāk kā 10 gadu starptautisku pieredzi.

Saules enerģijas eksperti

Mūsu speciālistiem ir nepieciešamie sertifikāti, lai novērtētu ieceri un objektā esošo elektro - tīklu, veiktu instalācijas, pieslēgtu sistēmu tīklam un izpildītu prasības valsts atbalsta saņemšanai. Ar vairāk nekā 10 gadu vietējo un starptautisko pieredzi, kā arī tehniskajām zināšanām mūsu aizrautīgo ekspertu komanda ne tikai piedāvās piemērotus produktus, bet arī nodrošinās visaptverošus risinājumus, kas pielāgoti īpaši jūsu vajadzībām.
Mūsu komanda

Solar Surfers saules enerģijas profesionāļi

Miķelis Visockis

Uzņēmuma vadītājs

Inga Kromane

Administratīvā vadītāja

Liene Lastovska

Projektu vadītāja

Austris Zeltiņš

Speciālists

Sazinies ar Mums

Individuāla pieeja, izmantojot efektīvākos solāros risinājumus Eiropā, rūpīgi plānojot katru projekta soli, Lai nodrošinātu maksimālu ieguvumu Jums

Zvanīt
Varat zvani Mums pa tālruni: +371 28888508
Izmantojiet saziņas veidlapu, un mēs centīsimies atbildēt 1-2 darba dienas laikā.